другого пленарного засідання першої сесії

Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області

восьмого скликання

12  листопада   2020          м. Горішні Плавні

10-00              Велика зала міськради

1.Про затвердження Регламенту Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Биков Дмитро Геннадійович - міський голова

2.Про обрання секретаря Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Биков Дмитро Геннадійович - міський голова

3.Про затвердження Положення про постійні комісії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Биков Дмитро Геннадійович - міський голова

4. Про затвердження персонального складу та обрання голів постійних комісій  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Биков Дмитро Геннадійович - міський голова

5. Про затвердження першого заступника міського голови та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів, керуючого справами виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради.

Доповідає: Биков Дмитро Геннадійович - міський голова

6. Про утворення виконавчого комітету Горішньоплавніської міської ради Полтавської області восьмого скликання.

Доповідає: Биков Дмитро Геннадійович - міський голова

7. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Биков Дмитро Геннадійович - міський голова

8. Про впорядкування умов оплати праці міського голови Бикова Дмитра Геннадійовича.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

9.  Про найменування та визначення поштової адреси представницького органу місцевого самоврядування та його виконавчого органу.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

10. Різне.