засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

15 вересня 2020  м. Горішні Плавні

09-30   Мала зала міськради

1. Про надання згоди на виконання робіт та  призначення замовником Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» по об’єкту  «Капітальний ремонт приміщень Центру ПМСД м. Горішні Плавні за адресою: вул. Миру 10-А, м. Горішні Плавні, Полтавської області».

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

2. Про надання згоди Управлінню по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на виконання робіт по об’єкту «Реконструкція приміщення хірургічного корпусу Горішньоплавнівської міської лікарні під відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги по вул. Миру, 10 в м. Горішні Плавні».

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

3. Різне.