ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

08 вересня 2020                                                               м. Горішні Плавні

16-00                                                                            Мала зала виконкому

1.  Про внесення змін до рішення 19 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 24 січня 2017 року «Про затвердження Комплексної програми розвитку галузі фізичної культури і спорту у м. Горішні Плавні на 2017-2021 роки».

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

2. Про внесення змін до структури та чисельності виконавчих органів міської ради.

Доповідає: Кириченко Ганна Іванівна – начальник відділу кадрового забезпечення

3. Про внесення змін до деяких рішень сесії міської ради.

Доповідає: Кириченко Ганна Іванівна – начальник відділу кадрового забезпечення

4. Про внесення змін, доповнень та затвердження нової редакції статуту КП «СпецЕко».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

5. Про внесення змін до рішення 30 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.12.2017 щодо забезпечення житлом окремих категорій громадян.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

6. Про  оренду майна, яке перебуває у комунальній власності Горішньоплавнівської міської  об’єднаної   територіальної  громади  Полтавської області.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

7. Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

8. Про звітування депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області перед виборцями.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

9. Різне.