засідання постійної комісії з питань промисловості,

житлово-комунального господарства, транспорту,

зв’язку та екології

08 вересня 2020                                               м. Горішні Плавні

13-30                                                            Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до  Програми з будівництва об’єктів комунальної власності   Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

2. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської   міської ОТГ на 2019 – 2023  роки.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

3. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

4. Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019 - 2022 роки».

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

5. Про прийом-передачу витрат та проєктної документації, пов’язаних з будівництвом системи поливу.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

6. Про надання згоди на підписання Меморандуму про співробітництво між державною установою «Фонд енергоефективності» та Горішньоплавнівською міською радою Полтавської області.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

7. Про затвердження переліку ОСББ, яким надаватиметься відшкодування частини суми (тіла) кредитних коштів, що залучені ними на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації житлових будинків на 2020.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

8.Про звітування депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області перед виборцями.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

9. Різне.