Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сімї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку

03 вересня 2020          м. Горішні Плавні

15:00           Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до рішення 19 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 24 січня 2017 року «Про затвердження Комплексної програми розвитку галузі фізичної культури і спорту у м. Горішні Плавні на 2017-2021 роки».

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

2.  Про внесення змін до міської Програми реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2020- 2024 роки.

Доповідає: Горбенко Марина Миколаївна – начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

3.  Про оптимізацію відділу освіти Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

4.  Про звітування депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області перед виборцями.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

5.  Різне.