ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

11 серпня 2020                                                                 м. Горішні Плавні

16-00                                                                             Мала зала виконкому

1.  Про внесення змін до складу виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання.

Доповідає: Поденежна Вікторія Михайлівна – начальник відділу організаційної роботи, документування та контролю

2.  Про внесення змін до рішення 51 сесії 7 скликання від 19.12.2019 «Про  впорядкування умов оплати праці міського голови Бикова Дмитра Геннадійовича у 2020 році».

Доповідає: Стайко Наталія Іванівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

3.  Про внесення змін до  «Програми фінансової підтримки комунального підприємства  «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019-2021 роки».

4.  Про виплату середньої заробітної плати  Шинкоренко Н.О. – колишньому секретарю і депутату Дмитрівської сільської ради сьомого скликання міста Горішні Плавні Полтавської області.

Доповідає: Кириченко Ганна Іванівна – начальник відділу кадрового забезпечення

5. Про внесення змін до структури та чисельності виконавчих органів міської ради.

Доповідає: Кириченко Ганна Іванівна – начальник відділу кадрового забезпечення

6. Про затвердження розпоряджень міського голови.

Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна – в.о. начальника житлового відділу

7. Про  звернення до Кобеляцької районної ради щодо передачі майна в комунальну власність Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

8. Про внесення змін до міської Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень у м. Горішні Плавні Полтавської області на 2017- 2021 роки.

Доповідає: Панченко Аліна Миколаївна – в.о. начальника відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

9. Про затвердження прейскуранта цін на  платні   послуги, що  надаються комунальними  некомерційними медичними підприємствами м. Горішні Плавні в новій редакції.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

10. Про затвердження змін до Переліку заходів на 2020 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті Горішні Плавні на 2017-2020 роки.

Доповідає: Охтирська Ольга Володимирівна – начальник відділу містобудівного кадастру та земельних відносин

11. Про затвердження змін до Переліку заходів на 2020 рік, спрямованих на реалізацію Програми розвитку земельних відносин у місті Горішні Плавні на 2019-2021 роки.

12. Про затвердження звіту про виконання бюджету Горішньоплавнівської міської ОТГ за І півріччя 2020 року.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

13. Про здійснення запозичення до бюджету Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

14. Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

15. Інформація про використання коштів резервного фонду бюджету Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади.

16. Різне.