засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

06 серпня 2020                              м. Горішні Плавні

13-30                                          Мала зала міськради

1.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції   статуту комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт».

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

2.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «СпецЕко».

3.  Про затвердження розпоряджень міського голови.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

4.  Про приватизацію кімнати № 203 у гуртожитку по вул. Миру, буд. № 8.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

5.  Про відмову у приватизації кімнати № 327 у гуртожитку по вул. Строни, буд. № 23.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

6.  Про приватизацію кімнати № 501 у гуртожитку по вул. Строни, буд. № 23.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

7.  Про приватизацію кімнат № 1, № 2 у секції № 2 у гуртожитку вул. Космонавтів, буд. № 5.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

8.  Про приватизацію кімнат № 3, № 4 у секції № 8 у гуртожитку вул. Космонавтів, буд. № 5.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

9.  Про внесення змін до рішення 33 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 17.04.2018 «Про житловий фонд соціального призначення».

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

10.   Про включення об’єктів, які перебувають у комунальній власності, до Переліку другого типу.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

11.  Про внесення доповнення до Переліку об’єктів комунальної власності Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області, що підлягають приватизації.

12.  Про звернення до Кобеляцької районної ради щодо передачі майна в комунальну власність Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

13. Різне.