ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

30 червня 2020                                                    м. Горішні Плавні

16-00                                                                Мала зала виконкому

1.  Про внесення змін до нормативних актів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області щодо забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у м. Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

2.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Крутоголовою Антониною Валеріївною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

3.  Про внесення змін до структури та чисельності виконавчих органів міської ради.

Доповідає: Кириченко Ганна Іванівна – начальник відділу кадрового забезпечення

4.  Про внесення змін до рішення 20сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 21.02.2017 «Про встановлення розмірів плати за користування земельними ділянками на території Горішньоплавнівської обєднаної територіальної громади Полтавської області».

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

5.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Горішні Плавні Полтавської області.

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління          архітектури і містобудування

6.  Про залучення кредиту Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) для фінансування інвестиційного проекту «Технічне переоснащення об’єктів водопостачання в місті Горішні Плавні Полтавської області з підвищенням енергоефективності їх роботи».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового відділу

7.  Про внесення змін до рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів міськради та їх структурних підрозділів в новій редакціях» від 23.01.2018р.».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

8.  Розгляд листів:

- Про пересування коштів (2 листа).

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

9.  Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового відділу

10. Різне.