засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку

26 червня 2020                                                          м. Горішні Плавні

11-00                                                                       Мала зала міськради

1.  Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

2.  Про затвердження Положення про старосту.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

3.  Про покладання на в.о. старост обов’язків із вчинення нотаріальних дій.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

4.  Про реорганізацію територіальних громад.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

5.  Про утворення Григоро-Бригадирівського старостинського округу та призначення виконуючого обов’язків старости.

Доповідає: Кириченко Ганна Іванівна – начальник відділу кадрового забезпечення

6.  Про утворення Дмитрівського старостинського округу та призначення виконуючого обов’язків старости.

Доповідає: Кириченко Ганна Іванівна – начальник відділу кадрового забезпечення

7.  Про впорядкування процедури призначення керівника надавача соціальних послуг, що перебуває у комунальній власності Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

8.  Про затвердження міської Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2020-2024 роки.

Доповідає: Горбенко Марина Миколаївна – начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

9.  Про внесення змін до рішення 51 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 19 грудня 2019 р. «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2020 рік».

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

10.  Різне.