засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

25 червня 2020                              м. Горішні Плавні

13-30                                          Мала зала міськради

1.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «СпецЕко».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

2.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП ВУВКГ.

3.  Про визнання майна об’єктами права комунальної власності Горішньоплавнівської міської ОТГ Полтавської області.

4.  Про впорядкування процедури призначення керівника надавача соціальних послуг, що перебуває у комунальній власності Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

5.  Про внесення змін до нормативних актів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області щодо забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у м. Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

6.  Про приватизацію кімнати №532 у гуртожитку по вул. Миру, буд. №8.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

7.  Про приватизацію кімнати №832 у гуртожитку по вул.Портовій, буд. №1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

8.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Крутоголовою Антониною Валеріївною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

9.  Про внесення змін до рішення 46 сесії 7 скликання від 16 липня 2019 «Про безоплатну передачу обєктів інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури».

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

10.   Про відчуження майна, яке перебуває на балансі виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

11.  Про відчуження майна, яке перебуває в комунальній власності Горішньоплавнівської міської ОТГ Полтавської області шляхом дарування ГО «Краплинка».

12.  Про прийом-передачу ДНЗ «Казка» витрат по об’єкту «Реконструкція системи опалення дошкільного навчального закладу «Казка» компенсуючого типу м. Горішні Плавні Полтавської області».

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціям та будівництву

13.  Про прийом-передачу КП готель «Славутич» витрат по об’єкту «Будівництво пандусу до будівлі по вулиці Набережна,1 м. Горішні Плавні Полтавської області».

14.  Про прийом-передачу КП готель «Славутич» витрат по об’єкту «Реконструкція благоустрою території по вул. Набережна,1 м. Горішні Плавні Полтавської області».

15. Різне.