П’ятдесят сьома сесії (ІІ пленарне засідання)

Горішньоплавнівської   міської ради

Полтавської області сьомого скликання

16 червня 2020                                                       м. Горішні Плавні

10-30                                                                    Велика зала міськради

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

1.  Про схвалення проєкту рішення «Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення».

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

2.  Про внесення змін до рішення 51 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради від 19 грудня 2019 року «Про стан організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти міста та встановлення батьківської плати».

3.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

3.1.  Про надання згоди КП «СПЕЦЕКО» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки по вул. Будівельників, 59.

3.2.  Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка знаходиться у користуванні КП «СПЕЦЕКО» по вул. Будівельників,59.

4.  Різне.