засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

13 травня 2020                                                                     м. Горішні Плавні

16-00                                                               Мала зала виконкому

1. Про затвердження Програми сприяння Горішньоплавнівській державній податковій інспекції Кременчуцького управління ГУ ДПС у Полтавській області у покращенні умов обслуговування платників податків на 2020 рік.

Доповідає: Краснопір Вікторія Володимирівна – в.о. начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності

Запрошена: Фесенко Юлія Віталіївна – начальник ГДІ КУ ГУ ДФС

2. Про внесення змін до нормативних актів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області щодо забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у м. Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

3.Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Ісаєвою Яриною Петрівною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

4. Про затвердження прейскуранта цін на  платні  послуги, що   надаються (медичними закладами) комунальними некомерційними підприємствами м. Горішні Плавні в новій редакції.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

Запрошені: Малигіна Наталія Григорівна – генеральний директор КНП «ЛІЛ І рівня м. Горішні Плавні»

Струц Олена Сергіївна – директор КНП «Стоматполіклініка м. Горішні Плавні»

5. Інформація про зняття з контролю рішення 53 сесії 6 скликання від 27 січня 2015 року «Про затвердження міської соціальної програми «Підтримка незахищених верств населення на 2015-2020 роки».

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

6. Про затвердження звіту про виконання бюджету Горішньоплавнівської міської ОТГ за І квартал 2020 року.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

7. Про внесення змін у рішення 52 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 21 січня 2020 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів бюджету Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

8. Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

9. Інформація про використання коштів резервного фонду

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

10. Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Горішні Плавні.

Доповідає: Караманець Тетяна Ігорівна – головний спеціаліст юридичного відділу

11. Різне.