Засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів

12 травня 2020                                                           м. Горішні Плавні

13-30                                         Мала зала міськради

1.  Питання поновлення прав користування земельними ділянками:

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

1.1.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянкою Вольвак Інною Анатоліївною на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 93.

1.2.  Про внесення   змін  до    договору  з ФОП Новіком Олександром Олександровичем про встановлення особистого строкового сервітуту в районі житлового будинку № 26 по вулиці Гірників.

1.3.  Про припинення дії договору з ФОП Новіком Олександром Олександровичем про встановлення особистого строкового сервітуту в районі житлового будинку № 26 по вулиці Гірників.

1.4.  Про поновлення дії договору оренди землі з ВТП «САМВЕЛ» на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 37-Б.

1.5.  Про поновлення дії договору оренди землі з громадянкою Стеблюк Карлигаш Слямгазинівною на земельну ділянку по провул. Лесі Українки, 16.

1.6.  Про припинення дії договору оренди землі з громадянином Тренічевим Єгором Вікторовичем на земельну ділянку по вулиці Пшенична, 25.

1.7.  Про внесення змін та поновлення дії договору оренди   землі з ФОП Федченком Михайлом Степановичем на земельну ділянку по вулиці Добровольського, 95.

1.8.  Про внесення змін до договору оренди землі з громадянином Шалаєвим Олексієм  Едуардовичем на земельну ділянку по вулиці Лесі Українки, 79.

1.9.  Про внесення змін до договорів оренди землі з АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на земельні ділянки по вул. Соборна.

2.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління          архітектури і містобудування

2.1.  Розгляд заяви Саркісян С.А. щодо можливості розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в районі житлового будинку №79 по просп. Героїв Дніпра.

2.2.  Про проведення інвентаризації земель загального користування під озером Парковим в межах 9-ого мікрорайону м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.3.  Про проведення інвентаризації земель території 13-ого мікрорайону м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.4.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу у власність громадянці Шишацькій Степанії Михайлівні земельної ділянки у с/т «Кварцит».

2.5.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  та реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку по проспекту Героїв Дніпра, 28.

2.6.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність громадянину Підусту Петру Івановичу по пров. Гончарова, 4.

2.7.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшого продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах), площею 0,0520 га, на вул. Миру та проведення земельних торгів.

2.8.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшого продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах), площею 2,0000 га, на вул. Будівельників та проведення земельних торгів.

2.9.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшого продажу права оренди на конкурентних засадах (земельних торгах), площею 0,0321 га, на вул. Будівельників та проведення земельних торгів.

2.10.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту в районі житлового будинку № 74 по проспекту Героїв Дніпра.

2.11.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації  земель 1-го мікрорайону м. Горішні Плавні Полтавської області.

2.12.  Про надання дозволу громадянину Мирошниченку Івану Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки  по вул. Лесі Українки, 23 в с. Салівка.

2.13.  Про встановлення земельного сервітуту в інтересах громадянки Печеної Інни Володимирівни по вул. Строни, 2-В.

2.14.  Про передачу земельної ділянки на умовах суперфіцію по вул. Миру,10.

2.15.  Про припинення договору оренди землі з ТОВ «ОФЕР УА» по вул. Миру, 10-Г.

2.16.  Про передачу ТОВ «ГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «УКРСПЕЦТЕПЛО» в оренду земельної ділянки по вул. Миру, 10-Г.

2.17.  Про припинення договору оренди землі та передачу у власність громадянину Шалаєву Олексію Едуардовичу земельної ділянки по вул. Лесі Українки, 79.

2.18.  Про припинення договору оренди землі та передачу земельної ділянки в оренду по вул. Гірників, 2.

3.  Різне.