ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

14 квітня 2020                                                                         м. Горішні Плавні

16-00                                                                                    Мала зала виконкому

1. Про затвердження Положення про Горішньоплавнівський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Калина» у новій редакції.

Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна – начальник УСЗН

2. Про внесення змін   до  Положення про порядок та умови надання разової грошової допомоги із міського бюджету.

Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна – начальник УСЗН

3.Про затвердження Регламенту центру (відділу) надання адміністративних послуг Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області в новій редакції.

Доповідає: Каверзнєва Ріта Олексіївна – начальник центру (відділу) надання адміністративних послуг

4. Про внесення змін до структури та чисельності виконавчих органів міської ради.

Доповідає: Ковальчук Юлія Олександрівна – в.о. начальника відділу кадрового забезпечення

5. Про внесення змін до рішення Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області щодо забезпечення житлом учасників антитерористичної операції та членів їх сімей у м. Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

6. Про втрату чинності рішення 40 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 18.12.2018 «Про здійснення допорогових закупівель за бюджетні кошти».

Доповідає: Пятіна Віта Михалівна – начальник відділу екномічного аналізу та контролю

7. Про деякі питання нарахування плати за договорами: про встановлення земельного сервітуту, особистого строкового сервітуту, суперфіцію, про відшкодування втрат від недоотримання коштів за фактичне користування.

8. Про внесення доповнення до рішення 52 сесії міської ради 7 скликання від 21.01.2020 щодо дозволу на укладання закладами освіти міста договорів на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2020 рік.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

9. Про деякі   питання  нарахування  орендної плати за користування  нерухомим майном Горішньоплавнівської  міської об’єднаної  територіальної громади Полтавської області під час дії  обмежувальних заходів.

10. Інформація щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Горішні Плавні на 2019 рік.

11. Про внесення змін до рішення 51 сесії Горішньоплавнівської міської ради від 19.12.2019 «Про внесення змін у додатки рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому,виконавчих органів міськради та їх структурних підрозділів в новій редакціях» від 23.01.2018р. в новій редакції».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

12. Про внесення змін у рішення 52 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 21 січня 2020 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів бюджету Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

13. Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

14. Інформація про використання коштів резервного фонду

15. Різне.