засідання постійної комісії з питань промисловості,

житлово-комунального господарства, транспорту,

зв’язку та екології

14 квітня 2020                                                   м. Горішні Плавні

13-30                                                              Мала зала міськради

1. Про внесення змін до  Програми з будівництва об’єктів комунальної власності   Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019-2021 роки.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

2. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального го-сподарства та благоустрою Горішньоплавнівської  міської ОТГ на 2019 – 2023  роки.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

3. Про затвердження переліку перевізників, які включені до «Програми використання коштів місцевого бюджету на відшкодування   різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом, встановленим для населення на проїзд в місті Горішні Плавні на 2020-2024 роки» у 2020 році.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

4. Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади на 2016-2020 роки.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

5. Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019 - 2022 роки».

6. Різне.