засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

09 квітня 2020                           м. Горішні Плавні
13:30                                                 Мала зала міськради

1.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

2.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Міськсвітло».

3.  Про затвердження нової редакції статуту комунального підприємства «Рембудсервіс».

4.  Про затвердження нової редакції статуту комунального некомерційного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

5.  Про визнання майна об’єктом права комунальної власності Горішньоплавнівської міської ОТГ Полтавської області та передачу його до статутного капіталу КП «СпецЕко».

6.   Про приватизацію кімнат № 307, № 344 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

7. Про прийом-передачу майна Комунальному некомерційному підприємству «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

8. Різне.