засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сімї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку

09 квітня 2020                                                                  м. Горішні Плавні

15-00                                                                                  Мала зала міськради

1. Про внесення змін до рішення 51 сесії Горішньоплавнівської міської ради від 19 грудня 2019  «Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2020 рік».

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович  - начальник управління охорони здоров’я

2. Про внесення доповнення до рішення 52 сесії міської ради 7 скликання від 21.01.2020 щодо дозволу на укладання закладами освіти міста договорів на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2020 рік.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна - директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

3. Про затвердження нової редакції статуту комунального некомерційного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

4. Різне.