засідання постійної комісії з питань архітектури,

будівництва та земельних ресурсів

17 березня 2020                                              м. Горішні Плавні

09-15                                                           Мала зала міськради

1.  Питання архітектури і містобудування:

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

1.1.  Про  припинення договору оренди землі та передачу ТОВ «ТРАНСАВТОДІАГНОСТИКА» в оренду земельної ділянки по вул. Миру,1, корп.3.

1.2.  Про передачу ТОВ «ДЕ-ЛЮКС» в оренду земельної ділянки по вул. Миру,1, корп.3.

1.3.  Про припинення права постійного користування земельною ділянкою ДЕПАРТАМЕНТОМ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОЛТА-ВСЬКОЇ ОБЛАСТІ по вул. Будівельників, 59.

1.4.  Про передачу земельної ділянки в постійне користування КП «СПЕЦЕКО» та надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Будівельників,59.

2.  Різне.