ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

11 березня 2020                                                 м. Горішні Плавні

16-00                                                              Мала зала виконкому

1. Про затвердження «Програми реалізації  державної   політики у сфері забезпечення   національної безпеки та захисту національних інтересів України на 2020 рік».

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

2. Про внесення змін до рішення 51 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 19.12.2019 щодо внесення змін до положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів міськради та їх структурних підрозділів в нових редакціях.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

3. Про затвердження переліку послуг, які надаються через центр (відділ) надання адміністративних послуг Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Каверзнєва Ріта Олексіївна – начальник Центру (відділу) надання адміністративних послуг

4. Про затвердження міської цільової програми «Бюджет участі Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області на 2020-2022 роки».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку

5. Про внесення змін до Положення про запровадження бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі).

6. Про затвердження параметрів Бюджету участі Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік та прогнозних обсягів на 2022-2023 роки.

7. Про затвердження прейскуранта цін на  платні   послуги, що  надаються комунальними  некомерційними підприємствами м. Горішні Плавні в новій редакції.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

8. Про затвердження   міської  соціальної програми   «Підтримка    незахищених верств населення на 2020 - 2024 роки» в новій редакції.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

9. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2019 рік.

10. Про розгляд листів:

-               Про виділення додаткових коштів;

-               Про пересування коштів;

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

-               Про додаткові кошти.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

-              Про виділення додаткових коштів на придбання комп’ютерного томографа (2 шт) ;

-              Про надання уточнення.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – начальник управління охорони здоров’я

11. Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

12. Про виконання Програми управління боргом міського бюджету м. Горішні Плавні за 2019 рік.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

13. Про внесення змін у рішення 52 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 21 січня 2020 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів бюджету Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

14. Про зняття з контролю рішення 40 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради від 18.12.2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

15. Про зняття з контролю рішення 40 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради від 18.12.2018 «Про затвердження Програми управління боргом міського бюджету м. Горішні Плавні на 2019 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

16. Різне.