ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

11 лютого 2020                                                  м. Горішні Плавні

16-00                                                              Мала зала виконкому

1. Про внесення змін до міської Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень у м. Горішні Плавні Полтавської області на 2017- 2021 роки.

Доповідає: Карпець Неля Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

2. Про затвердження Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури» на 2020 рік.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

3. Про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні на 2020 рік.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

4. Про затвердження змін до Переліку заходів на 2020 рік, спрямованих на реалізацію Програми розвитку земельних відносин у місті Горішні Плавні на 2019-2021 роки.

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

5. Про внесення змін до структури виконавчих органів міської ради.

Доповідає: Кириченко Ганна Іванівна – начальник відділу кадрового забезпечення

6. Про затвердження Програми підтримки розвитку територіального сервісного центру  № 5348 регіонального сервісного центру МВС в Полтавській області на 2020 рік.

Доповідає: Стайко Наталія Іванівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

7. Про внесення змін до рішення 51 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 19.12.2019 «Про звільнення від відшкодування витрат на електроенергію та комунальні послуги бюджетних установ та громадських організацій».

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

8. Про розгляд листів:

- про пересування коштів - 2 шт.

Доповідає: Овчаренко Альбіна Миколаївна – в.о. директора департаменту ЖКГ

9. Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового відділу

10. Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Горішні Плавні».

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

11. Про відзнаку міської ради «Вдячність громади».

12. Інформація про зняття з контролю рішення 40 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 18.12.2018 «Про погодження інвестиційної програми комунального виробництва підприємства «Теплоенерго» м.Горішні Плавні» на 2019 рік.

Доповідає: Муха Юрій Миколайович – заступник міського голови

13. Інформація про зняття з контролю рішення 41 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 22.01.2019 «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Дитячий сортивно-оздоровчий центр «Горизонт» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019-2021 роки».

Доповідає: Стайко Наталія Іванівна - начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності