засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку

06 лютого 2020                                                       м. Горішні Плавні

15-00                                                                   Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до міської Комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень у м. Горішні Плавні Полтавської області на 2017- 2021 роки.

Доповідає: Карпець Неллі Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

2. Про затвердження Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів),  що є переможцями в галузі культури на 2020 рік.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

3. Про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні на 2020 рік.

4. Про діяльність Інклюзивно-ресурсного центру Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області за 2019 рік.

Доповідає: Кучма Тетяна Василівна – директор Інклюзивно-ресурсного центру

5. Про звільнення громадян від плати за соціальне обслуговування.

Доповідає: Бабич Лідія Василівна – директор Територіального центру соціального обслуговування «Калина»

6. Про   відзнаку міської ради «Вдячність громади».

Доповідає: Кожем’яка Ганна Сергіївна – в.о. начальника відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

7. Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Горішні Плавні».

8. Різне.