засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

06 лютого 2020                              м. Горішні Плавні

13-30                                          Мала зала міськради

1.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Горішньоплавнівська госпрозрахункова поліклініка».

Доповідає: Муха Юрій Миколайович – заступник міського голови

2.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Редакція міської газети «Громадська думка».

Доповідає: Муха Юрій Миколайович – заступник міського голови

3.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КЖРЕП № 1.

Доповідає: Муха Юрій Миколайович – заступник міського голови

4.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства готелю «Славутич».

Доповідає: Муха Юрій Миколайович – заступник міського голови

5.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції   статуту комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт».

Доповідає: Муха Юрій Миколайович – заступник міського голови

6.  Про ліквідацію Салівського КП «Комунальний сервіс».

Доповідає: Муха Юрій Миколайович – заступник міського голови

7.  Про ліквідацію Келебердянського комунального господарства.

Доповідає: Муха Юрій Миколайович – заступник міського голови

8.  Про внесення змін до рішення 40 сесії Горішньоплавнівської   міської ради Полтавської області сьомого скликання від 18.12.2018 «Про впорядкування питань приватизації комунального майна».

Доповідає: Муха Юрій Миколайович – заступник міського голови

9.   Про внесення змін та доповнень до рішення 40 сесії Горішньоплавнівської  міської ради Полтавської області сьомого скликання від 18.12.2018 «Про затвердження Переліку об’єктів, що підлягають приватизації».

Доповідає: Муха Юрій Миколайович – заступник міського голови

10.  Про приватизацію кімнати № 0 в секції № 5 у гуртожитку по просп. Героїв Дніпра, буд. № 30.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

11.  Про приватизацію кімнати № 208 у гуртожитку по вул. Строни, буд. № 23.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

12.  Про приватизацію кімнати № 226 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

13.  Про приватизацію кімнати № 332 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

14.   Про приватизацію кімнати № 3 в секції № 15 у гуртожитку по вул. Молодіжній, буд. № 12.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

15.  Про прийом-передачу до статутного капіталу КП   «СпецЕко» витрат по об’єкту «Реконструкція тротуару від вул. Добровольського до вул. Гірників в районі будівлі №25 по вул. Молодіжній м. Горішні Плавні Полтавської області».

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціям та будівництву

16. Про прийом-передачу до статутного капіталу КП ВУВКГ витрат по об’єкту «Зовнішні водопровідні мережі мікрорайону Піддубне» ІІ черга.

17. Про прийом-передачу ДНЗ «Росинка» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області витрат по об’єкту «Реконструкція системи опалення дошкільного навчального закладу «Росинка» м. Горішні Плавні Полтавської області».

18. Про прийом-передачу ПНЗ   ЦДтаЮТ Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області витрат по об’єкту «Реконструкція системи опалення позашкільного навчального закладу центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області».

19.  Про прийом-передачу Управлінню соціального захисту населення Горішньоплавнівської міської ради  Полтавської  області витрат по об’єкту «Реконструкція приміщень за адресою: вул. Миру, 29 м.Горішні Плавні Полтавської області».

20. Про відзнаку міської ради «Вдячність громади».

Доповідає: Кожем’яка Ганна Сергіївна – в.о. начальника відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

21. Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Горішні Плавні».

22. Різне.