засідання постійної комісії з питань промисловості,

житлово-комунального господарства, транспорту,

зв’язку та екології

14 січня 2020                                       м. Горішні Плавні

13-30                                                 Мала зала міськради

1.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП ВУВКГ.

Доповідає: Овиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

2.  Про внесення змін до рішення 41 сесії  Горішньоплавнівської міської  ради 7 скликання від 22.01.2019 року «Про затвердження Програми з будівництва (реконструкції) об’єктів комунальної власності  міста Горішні Плавні на 2019-2020 роки».

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

3.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської ОТГ на 2019-2023 роки.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

4.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Горішньоплавнівської об’єднаної териториальної громади на 2016-2020 роки.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

5.  Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019-2022 роки».

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

6.  Інформація про зняття з контролю рішення 40 сесії від 18.12.2018 «Про надання дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах території ландшафтного заказника місцевого значення «Лісові озера».

7. Різне.