засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку

04 грудня 2019                                           м. Горішні Плавні

15-00                                                       Мала зала міськради

1.Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі м.Горішні Плавні на 2017-2021 роки.

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

2.Про стан організації харчування дітей у закладах дошкільної освіти міста та встановлення батьківської плати.

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

3.Інформація про виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі м. Горішні Плавні на 2017-2021 роки.

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

4.Про дозвіл на укладання договорів закладами охорони здоров’я міста з власниками житлових приміщень на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень на 2020 рік.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – т.в.о. начальника управління охорони здоров’я

5.Про затвердження  міської цільової соціальної Програми «Протидія ВІЛ-інфекції/ СНІДу на 2020-2024 роки» Горішньоплавнівської міської  об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

6.Про затвердження списку присяжних.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

7.Про внесення змін у додатки рішення 31 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів міськради та їх структурних підрозділів в новій редакціях» від 23.01.2018р. в новій редакції.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

8.Про затвердження плану роботи Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2020 рік.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

9.Про внесення змін до Програми соціально-правового захисту дітей, підтримки сімей у м. Горішні Плавні на 2017-2020 роки, викликавши її в новій редакції.

Доповідає: Виноградов Назарій Олегович – начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

10.Про внесення змін до Програми реалізації молодіжної політики, підтримки сім\'ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2020-2024 роки та заходів по ній, виклавши їх в новій редакції.

11.Інформація про зняття з контролю рішення 47 сесії 7 скликання 20.08.2019 року «Про затвердження порядку виплати винагород спортсменам – чемпіонам та призерам чемпіонатів України,  Європи та Світу з олімпійських видів спорту, чемпіонам та призерам Європейських ігор та їх тренерам».

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

12.Інформація про зняття з контролю рішення 40 сесії 7 скликання 18 грудня 2018 року «Про затвердження Програми забезпечення культурного дозвілля для жителів м. Горішні Плавні із залученням муніципального духового оркестру на 2019 рік».

13.Інформація про зняття з контролю рішення 42 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 19.02.2019 року «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури на 2019 рік».

14. Різне.