засідання постійної комісії з питань промисловості,

житлово-комунального господарства, транспорту,

зв’язку та екології

20 листопада 2019                                          м. Горішні Плавні

09-00                                                           Мала зала міськради

1.  Про затвердження Положення про порядок складання, затвердження фінансових планів підприємств, що перебувають у комунальній власності Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

2.  Про внесення змін до рішення 40 сесії міської ради 7 скликання щодо погодження інвестиційної програми КВП «Теплоенерго» м. Горішні Плавні»   на 2019 рік

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

3.  Про погодження інвестиційної програми комунального виробничого підприємства «Теплоенерго» м. Горішні Плавні» на 2020-2027 роки.

4.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської ОТГ на 2019 - 2023 роки.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

5.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Горішньоплавнівської об’єднаної териториальної громади на 2016-2020 роки.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

6.  Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019-2022 роки».

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

7.  Про затвердження «Програми надання дотації на відшкодування різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом, встановленим для населення на проїзд до садових товариств в місті Горішні Плавні на 2020-2023  роки».

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

8.  Про внесення змін до  Програми з будівництва (реконструкції) об’єктів комунальної власності Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади на 2019 -2021 роки.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

9.  Про прийняття у комунальну власність Горішньоплавнівської  міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області транспортних засобів від ПрАТ  «Полтавський ГЗК».

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

10.  Різне.

-  Нагадування про звітування депутатів міської ради перед виборцями.