ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

20 листопада 2019                                                 м. Горішні Плавні

10-00                                                                 Мала зала міськради

1.  Про обрання заступника голови та секретаря постійної комісії.

Доповідає: Вінівітін Дмитро Вікторович – голова постійної комісії

2.  Про залучення на конкурсних засадах приватних інвестицій у реконструкцію існуючого звалища ТПВ.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

3.  Про затвердження Положення про порядок складання, затвердження фінансових планів підприємств, що перебувають у комунальній власності Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

4.  Про затвердження Програми забезпечення культурного дозвілля для жителів м. Горішні Плавні із залученням муніципального духового оркестру на 2020 - 2022 роки.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

5.  Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2020 - 2022 роки.

6.  Про затвердження комплексної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2020-2022 роки.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – т.в.о. начальника управління охорони здоров’я

7.  Про затвердження комплексної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2020 – 2022 роки.

8.  Про затвердження комплексної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» на 2020 – 2022 роки.

9.  Про затвердження міської програми «Рання діагностика та лікування церебро-васкулярних захворювань «Stop інсульт» та серцево – судинних захворювань на 2019 - 2021 роки»  на території Горішньоплавнівської міської  об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

10.   Про затвердження прейскуранта цін на  платні   послуги, що  надаються комунальними  некомерційними підприємствами м. Горішні Плавні.

11.  Про внесення змін до  Програми забезпечення виконання рішень суду, здійснення видатків на представництво у судах та витрат виконавчого провадження по департаменту житлово -комунального господарства Горішньоплавнівської міської  ради Полтавської області на 2019 -2023 роки.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

12.   Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Архітектура і кадастр» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019 рік в новій редакції.

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

13.  Про затвердження Програми підтримки  КП «Редакція міської газети «Громадська думка» в частині забезпечення діяльності ЗМІ на 2020 рік.

Доповідає: Терен Тетяна Юріївна – директор КП «Редакція міської газети «Громадська думка»

14.   Про звернення до Кременчуцької районної ради щодо передачі  майна в комунальну власність Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

15.   Про затвердження розпоряджень міського голови.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

16.   Про передачу у власність 1/2 частки квартири № 9 у житловому будинку № 2 по вул. Строни фахівцю бюджетної сфери м. Горішні Плавні гр. Оржановській Мирославі Володимирівні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

17.   Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Старушко Маргаритою Сергіївною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

18.   Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Коробкою Мариною Олексіївною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

19.   Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна - начальник фінансового управління

20.   Про надання дозволу КП ВУВКГ на отримання кредитних коштів на умовах овердрафту.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна - начальник фінансового управління

21.   Про розгляд листів:

-  Про пересування коштів (3 листи)

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

22.  Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

23.  Різне.

- Нагадування про звітування депутатів міської ради перед виборцями.