засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

14 листопада 2019             м. Горішні Плавні

13-30                             Мала зала міськради

1. Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Міськсвітло».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

2. Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства готелю «Славутич».

3. Про затвердження розміру статутного капіталу та нової  редакції статуту КП «СпецЕко».

4. Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Вічність».

5. Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Коробкою Мариною Олексіївною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

6. Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Старушко Маргаритою Сергіївною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

7. Про передачу у власність 1/2 частки квартири № 9 у житловому будинку № 2 по вул. Строни фахівцю бюджетної сфери м. Горішні Плавні гр. Оржановській Мирославі Володимирівні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

8. Про приватизацію кімнати № 119 у гуртожитку по вул. Портовій, буд.№1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

9. Про приватизацію кімнати № 514 у гуртожитку по вул. Портовій, буд.№1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

10. Про приватизацію кімнати № 634 у гуртожитку по вул. Портовій, буд.№1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

11. Про приватизацію кімнати № 420 у гуртожитку по вул. Строни, буд. №23.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

12. Про приватизацію кімнати № 639 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. №3.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

13. Про приватизацію кімнати № 706 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. №3.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

14. Про приватизацію кімнати № 2 в секції № 4 у гуртожитку по просп. Героїв Дніпра, буд. № 30.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

15.  Про затвердження розпоряджень міського голови.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

16. Про внесення змін   до рішення  46 сесії  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської  області  сьомого скликання  від   16.07.2019  «Про безоплатну передачу об’єктів інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури».

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

Запрошений: Михайлик Василь Васильович – директор КП «Міськсвітло»

17.  Про прийняття у комунальну власність Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області об’єктів соціальної інфраструктури від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

18. Про прийняття у комунальну власність Горішньоплавнівської  міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області майна від ПрАТ  «Полтавський ГЗК».

19. Про прийняття у комунальну власність Горішньоплавнівської  міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області майна від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

20. Про прийняття у комунальну власність транспортного  засобу від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

Запрошений: Карацюба Сергій Олексійович – директор КП «СпецЕко»

21. Про безоплатну передачу об’єктів соціальної інфраструктури.

Запрошені: Бовбас Любов Олексіївна – в.о. старости Салівського старостинського округу

Задворна Оксана Михайлівна – в.о. старости Келебердянського старостинського округу

22. Про звернення до Кременчуцької районної ради щодо передачі  майна в комунальну власність Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

23. Про прийом-передачу відділу культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області витрат по об’єкту  «Реконструкція вхідної групи без зміни геометричних розмірів до будівлі КЗ «Централізована бібліотечна система Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області».

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціям та будівництву

24. Про   прийом-передачу відділу культури, спорту і туризму Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області витрат по об’єкту  «Реконструкція нежитлових приміщень за адресою: пр-т Героїв Дніпра, 40 м. Горішні Плавні Полтавської області».

25. Про  впорядкування процедури призначення керівника комунального некомерційного підприємства, яке відноситься до сфери охорони здоров’я та перебуває у комунальній власності Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

26. Різне.

- Нагадування про звітування депутатів міської ради перед виборцями.