засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку

14 листопада 2019                                                                       м. Горішні Плавні

15-00                                                                                       Мала зала міськради

1.  Про затвердження міської Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2020-2024 роки.

Доповідає: Виноградов Назарій Олегович – начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

2.   Про затвердження  міської   Програми реалізації молодіжної політики, підтримки сім\'ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2020-2024 роки.

3.   Інформація про хід виконання «Програми розвитку молодіжної політики в м. Горішні Плавні на 2016-2019 роки».

4.   Інформація про хід виконання «Програми розвитку та підтримки сім’ї, охорони материнства та дитинства в м. Горішні Плавні на період до 2020 року».

5.  Інформація про хід виконання «Програми оздоровлення та відпочинку у 2016-2019 роки».

6.  Інформація про зняття з контролю  рішення 38 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 16 жовтня 2018 року «Про ліквідацію Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія».

7.  Про покладання на в.о.старост обов’язків із вчинення нотаріальних дій.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

8.   Про впорядкування процедури призначення керівника комунального некомерційного підприємства, яке відноситься до сфери охорони здоров’я та перебуває у комунальній власності Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

Запрошена: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

9.  Про затвердження Положення про порядок складання, затвердження фінансових планів підприємств, що перебувають у комунальній власності Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

10. Про внесення змін до рішення тридцять першої сесії сьомого скликання Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 23.01.2018 року «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів ради та їх структурних підрозділів в новій редакції».

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

11. Про затвердження Програми забезпечення культурного дозвілля для жителів м. Горішні Плавні із залученням муніципального духового оркестру на 2020 - 2022 роки.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

12. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2020 - 2022 роки.

13. Інформація про зняття з контролю рішення 42 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 12.02.2019 року «Про реорганізацію ДЮСШ №1 та ДЮСШ №2».

14. Про затвердження Положення про управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області в новій редакції.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – т.в.о. начальника управління охорони здоров’я

15. Про затвердження комплексної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2020-2022 роки.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – т.в.о. начальника управління охорони здоров’я

16. Про затвердження комплексної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2020 – 2022 роки.

Запрошена: Струц Олена Сергіївна – директор КНП «Стоматполіклініка м.Горішні Плавні»

17. Про затвердження комплексної програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області» на 2020 – 2022 роки.

Запрошена: Ковпак Аліна Володимирівна – директор Центру ПМСД м.Горішні Плавні

18. Про затвердження міської програми «Рання діагностика та лікування церебро-васкулярних захворювань «Stop інсульт» та серцево – судинних захворювань на 2019 - 2021 роки»  на території Горішньоплавнівської міської   об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

Запрошена: Малигіна Наталія Григорівна – Генеральний директор КНП «ЛІЛ І рівня м. Горішні Плавні»

19. Інформація про хід виконання міської програми «Забезпечення хворих з рідкісними (орфанними) захворюваннями лікарськими засобами, виробами медичного споживання на 2016-2020 роки».

20.  Інформація про хід виконання міської соціальної програми «Протидія захворюванню на туберкульоз на 2017-2021 роки».

21.Різне.

-  Нагадування про звітування депутатів міської ради перед виборцями.