ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

08 жовтня 2019                                          м. Горішні Плавні

15-00                                                       Мала зала міськради

1.  Про внесення доповнень до структури та чисельності виконавчих органів міської ради.

Доповідає: Кириченко Ганна Іванівна  – начальник відділу кадрового забезпечення

2.  Про затвердження ліквідаційного балансу Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія».

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

3.  Про набуття фахівцем на пільгових умовах квартири № 28 у житловому будинку № 27 по вулиці Миру у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

4.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Багрій Оксаною Сергіївною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

5.   Про затвердження Програми інформатизації Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2019-2025.

Доповідає: Дикий Роман Баурджанович – начальник відділу комп’ютерного забезпечення та інформаційний систем

6.  Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

Доповідає: Артемчик Ірина Миколаївна – в.о. начальника фінансового управління

7.   Про затвердження змін до Переліку заходів на 2019 рік, спрямованих на реалізацію Програми розвитку земельних відносин у місті Горішні Плавні на 2019-2021 роки.

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

8.  Про затвердження змін до Переліку заходів на 2019 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті Горішні Плавні на 2017-2020 роки.

9.  Про звітування депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області перед виборцями.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

10.  Різне.