засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

03 жовтня 2019                               м. Горішні Плавні

13-30                                           Мала зала міськради

1.  Про набуття фахівцем на пільгових умовах квартири № 28 у житловому будинку № 27 по вулиці Миру у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

2.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Багрій Оксаною Сергіївною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

3.  Про приватизацію кімнати № 128 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

4.  Про приватизацію кімнати № 511 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

5.  Про приватизацію кімнати № 2 в секції № 1 у гуртожитку по вул. Молодіжній, буд. № 12.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

6.  Про безоплатну передачу майна, яке перебуває на балансі   департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

7.  Про прийом-передачу на баланс КП «Міськсвітло» витрат по об’єкту «Освітлення мікрорайону «Низи» ІІ черга.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

8.   Про прийом-передачу на баланс КП «Міськсвітло» витрат по об’єкту «Реконструкція спортивного майданчику зі штучним покриттям в районі будівлі №63 по вул. Добровольського м. Горішні Плавні Полтавської області».

9.  Про прийом-передачу на баланс ДЮСШ №1 витрат по об’єкту «Реконструкція спортивного майданчику зі штучним покриттям в районі будівлі №63 по вул. Добровольського м. Горішні Плавні Полтавської області».

10.   Про звітування депутатів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області перед виборцями.

Доповідає: Кожем’яка Ганна Сергіївна – в.о. начальника відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

11.  Різне.