ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

10 вересня 2019                                                                        м. Горішні Плавні

15-00                                                                                     Мала зала міськради

1.Про заборону торгівлі пивом на розлив в тимчасових спорудах, що розміщуються на земельних ділянках, які перебувають в комунальній власності Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

Доповідає: Муха Юрій Миколайович – заступник міського голови

2.Про внесення доповнень до структури та чисельності виконавчих органів міської ради.

Доповідає: Ковальчук Юлія Олександрівна – в.о. начальника відділу кадрового забезпечення

3.Про внесення змін до рішення 47 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 20 серпня 2019 року «Про затвердження порядку виплати винагород спортсменам – чемпіонам та призерам чемпіонатів України, Європи та Світу з олімпійських видів спорту, чемпіонам та призерам Європейських ігор та їх тренерам».

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

4.Про внесення змін та доповнень до рішення 30 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 19.12.2017 щодо забезпечення житлом окремих категорій громадян у м. Горішні Плавні.

Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна – в.о. начальника житлового відділу

5.Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста на пільгових умовах квартири № 25 у житловому будинку № 47 по проспекту Героїв Дніпра у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Яковлєва Ірина Павлівна – в.о. начальника житлового відділу

6. Про розгляд листів:

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор ДЖКГ

- Про зменшення фінансування на реконструкцію площі біля ПКіТ;

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

- Про перерозподіл планових асигнувань;

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

- Про внесення змін до переліку об’єктів, які у 2019 році фінансуються за рахунок капітальних вкладень міста;

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

- Про зняття з контролю рішення 36 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 21.08.2019 року «Про надання дозволу КП ВУВКГ на отримання кредитних коштів на умовах овердрафту».

7.Про внесення змін до показників бюджету Салівської сільської ради на 2019 рік.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

8.Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

9.Різне.