засідання постійної комісії з питань промисловості,

житлово-комунального господарства, транспорту,

зв’язку та екології

10 вересня 2019                                               м. Горішні Плавні

13-30                                                            Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської ОТГ на 2019 - 2023 роки.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

2.  Про внесення змін у додаток до «Програми підтримки співвласників багатоквартирних будинків м.Горішні Плавні на 2019-2022 роки».

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

3.  Про внесення змін до рішення 46 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 16.07.2019  «Про затвердження переліку ОСББ, яким надаватиметься відшкодування частини суми (тіла) кредитних коштів, що залучені ними на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції імодернізації житлових будинків на 2019».

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту ЖКГ

4.  Про затвердження Програми забезпечення виконання рішень суду, здійснення видатків на представництво у судах та витрат виконавчого провадження по департаменту житлово - комунального господарства Горішньоплавнівської міської  ради Полтавської області на 2019 -2023 роки.

5.  Різне.