засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку

05 вересня 2019                                                                            м. Горішні Плавні

15-00                                                                                          Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до складу постійної  комісії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

2.  Про затвердження Статуту Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

3.  Про внесення змін до рішення 47 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 20 серпня 2019 року «Про затвердження порядку виплати винагород спортсменам – чемпіонам та призерам чемпіонатів України, Європи та Світу  з олімпійських видів спорту, чемпіонам та призерам Європейських ігор та їх тренерам».

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури

4.  Про припинення виплати стипендії Урюмцевій А.С.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури

5.  Різне.