засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

13 серпня 2019    м. Горішні Плавні

15-00   Мала зала міськради

1. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання.

Доповідає: Поденежна Вікторія Михайлівна – начальник відділу організаційної роботи, документування та контролю

2. Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міською радою на 2019 рік.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

3. Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 16 жовтня 2018 року «Про ліквідацію Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія».

Доповідає: Горбенко Марина Миколаївна – в.о. начальника служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

4. Про затвердження порядку виплати винагород спортсменам – чемпіонам та призерам чемпіонатів України, Європи та Світу  з олімпійських видів спорту, чемпіонам та призерам Європейських ігор та їх тренерам.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

5. Про затвердження змін до Переліку заходів на 2019 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті  Горішні Плавні на 2017-2020 роки.

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

6. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2019 року.

Доповідає: Артемчик Ірина Миколаївна – в.о. начальника фінансового управління

7. Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

Доповідає: Артемчик Ірина Миколаївна – в.о. начальника фінансового управління

8. Різне.