засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сім’ї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку

08 серпня 2019                                                     м. Горішні Плавні

15-00                                                                 Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 16 жовтня 2018 року «Про ліквідацію Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія».

Доповідає: Горбенко Марина Миколаївна – в.о. начальника служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

2.  Про внесення змін до додатків  рішення тридцять першої сесії сьомого скликання від 23.01.2018 року «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів міськради та їх структурних підрозділів в нових редакціях».

3.  Про внесення доповнень до рішень міської ради  щодо дозволу на укладання договорів на закупівлю послуг з оренди житлових приміщень.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

4.  Про внесення змін до рішення сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області щодо застосування контрактної форми роботи у сфері культури.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

5.  Про затвердження порядку виплати винагород спортсменам – чемпіонам та призерам чемпіонатів України, Європи та Світу з олімпійських видів спорту, чемпіонам та призерам Європейських ігор та їх тренерам.

Доповідає: Зеленська Ірина Іванівна – начальник відділу культури, спорту і туризму

6.  Різне.