засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

08 серпня 2019                               м. Горішні Плавні

13-30                                           Мала зала міськради

1.  Про приватизацію кімнати № 716 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

2.  Про приватизацію кімнати № 701 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

3.  Про приватизацію кімнат № 1, № 5 в секції № 13 у гуртожитку по вул. Космонавтів, буд. №5.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

4.  Про прийняття у власність Горішньоплавнівської ОТГ Полтавської області майна від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

5.  Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області щодо застосування контрактної форми трудового договору з керівником підприємства, заснованого на комунальній власності.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу та контролю

6.  Про внесення змін до рішення сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області щодо застосування контрактної форми роботи у сфері культури.

7.   Різне.