ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

09   липня 2019                                                                  м. Горішні Плавні

15-00                                                                               Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до структури та чисельності виконавчих органів міської ради.

Доповідає: Кириченко Ганна Іванівна – начальник відділу кадрового забезпечення

Запрошена: Овчаренко Альбіна Миколаївна – в.о. директора ДЖКГ

2.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста на пільгових умовах квартири № 6 у житловому будинку № 13 по проспекту Героїв Дніпра у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

3.  Про внесення  доповнення   до рішення 40 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 18.12.2018 «Про звільнення від відшкодування витрат на електроенергію та комунальні послуги бюджетних установ  та громадських організацій».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

4.  Про затвердження передавального акта ДЮСШ № 2.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

5.  Про звернення до Кременчуцької районної ради щодо передачі   майна в комунальну власність Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

6.  Про введення додаткових одиниць та змін у штатному розписі Інклюзивно–ресурсного центру Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

7.  Про внесення змін у додаток до рішення 40 сесії  сьомого скликання від 18 грудня 2018 року «Про затвердження Програми підтримки  КП «Редакція міської газети «Громадська думка»  в частині забезпечення діяльності ЗМІ на 2019 рік».

Доповідає: Терен Тетяна Юріївна – директор КП «Редакція міської газети «Громадська думка»

8.  Про внесення змін до рішень Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Пестич Любов Володимирівна – заступник начальника відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого ринку

9.  Про затвердження змін до Переліку заходів на 2019 рік, спрямованих на реалізацію Програми розвитку земельних відносин у місті Горішні Плавні на 2019-2021 роки.

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

10.   Про затвердження змін до Переліку заходів на 2019 рік по реалізації Програми розробки містобудівної документації в місті  Горішні Плавні на 2017-2020 роки.

11.   Про внесення змін у рішення 41 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 22 січня 2019 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2019 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

12.   Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

13.   Різне.