засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

04 липня 2019                            м. Горішні Плавні

13-30                                         Мала зала міськради

1. Про прийом-передачу до статутного капіталу КП  «СпецЕко» витрат по об’єкту «Реконструкція благоустрою території, прилеглої до проспекту Героїв Дніпра від вул. Першопрохідників до вул. Проектна, 1 м. Горішні Плавні Полтавської області», (2 черга).

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

1. Про прийом-передачу до статутного капіталу КП  «СпецЕко»  витрат по об’єкту «Реконструкція зупинки громадського транспорту по вул. Гірників м. Горішні Плавні Полтавської області».

1. Про затвердження нової редакції статуту КНП «ЛІЛ І рівня м. Горішні Плавні».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

1. Про затвердження нової редакції статуту комунального підприємства «Рембудсервіс».

1. Про затвердження нової редакції статуту КП «СпецЕко».

1. Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП ВУВКГ.

1. Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту КП «Міськсвітло».

1. Про прийняття у власність Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області майна від Проекту ПРОМІС.

1. Про безоплатну передачу та відчуження майна, яке перебуває на балансі департаменту житлово-комунального господарства Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

1. Про безоплатну передачу майна, яке перебуває на балансі  КЖРЕП № 1, на баланс КП «СпецЕко».

1.  Про безоплатну передачу об’єктів інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

1. Про визнання майна об’єктом права комунальної власності Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області та передачу його КП «Міськсвітло».

1. Про визнання майна об’єктом права комунальної власності Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області та передачу його до статутного капіталу КП  ВУВКГ.

1. Про визнання майна об’єктом права комунальної власності Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області та передачу його АТ «Полтаваобленерго».

1. Про визнання майна об’єктом права комунальної власності Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області та передачу його до статутного капіталу КП  «СпецЕко».

1.  Про прийняття у власність Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області майна від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

1.  Про звернення до Кременчуцької районної ради щодо передачі  майна в комунальну власність Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

1.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста на пільгових умовах квартири № 6 у житловому будинку № 13 по проспекту Героїв Дніпра у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

1.  Про приватизацію кімнати № 319 в гуртожитку по вул. Строни, буд. №23.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

1.  Про приватизацію кімнати № 224 в гуртожитку по вул. Миру, буд. №8.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

1.  Про приватизацію кімнати № 208 в гуртожитку по вул. Портовій, буд. №3.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

1.  Про  приватизацію кімнати № 116 в гуртожитку по вул. Портовій, буд. №1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

1.  Про приватизацію кімнати № 938 в гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

1.  Про приватизацію кімнати № 1 у секції № 5 у гуртожитку по вул.Молодіжній, буд. № 12.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

1.  Про відмову у приватизації кімнати № 3 у секції № 15 у гуртожитку по вул. Молодіжній, буд. № 12.

1.  Різне.