ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

14 травня 2019                                               м. Горішні Плавні

15-00                                                           Мала зала міськради

1.   Про внесення змін до складу виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання.

Доповідає: Поденежна Вікторія Михайлівна – начальник відділу організаційної роботи, документування та контролю

2.   Про внесення змін до рішення 40 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 18.12.2018 «Про звільнення від відшкодування витрат на електроенергію та комунальні послуги бюджетних установ та громадських організацій».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор  департаменту економічного розвитку та ресурсів виконкому

3.   Про внесення змін до рішення п’ятнадцятої сесії Горішньоплавнівської міської ради шостого скликання від 27.12.2011 «Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність, по місту Горішні Плавні».

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна - начальник відділу економічного аналізу та контролю

4.   Про внесення змін до рішення двадцятої сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 21.02.2017 «Про встановлення розмірів плати за користування земельними ділянками у місті Горішні Плавні».

5.   Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 03.07.2018 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку».

6.   Про внесення змін до рішення п’ятдесят третьої сесії Горішньоплавнівської міської ради шостого скликання від 27.01.2015 «Про затвердження ставок та встановлення пільг щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна - начальник відділу економічного аналізу та контролю

7.   Про внесення змін до рішення п’ятдесят третьої сесії Горішньоплавнівської міської ради шостого скликання від 27.01.2015 «Про встановлення окремих видів податків».

8.   Про внесення змін до рішення п’ятдесят четвертої сесії Горішньоплавнівської міської ради шостого скликання від 17.02.2015 «Про надання пільги щодо сплати орендної плати за землю».

9.   Про виплату середньої заробітної плати  Кулик Н.В. – колишньому секретарю і депутату Келебердянської сільської ради сьомого скликання Кременчуцького району Полтавської області.

Доповідає: Кириченко Ганна Іванівна – начальник відділу кадрового забезпечення

10.    Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 16 жовтня 2018 року «Про ліквідацію Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія».

Доповідає: Горбенко Марина Миколаївна – т.в.о. начальника служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

11.    Про внесення змін до рішення 40 сесії сьомого скликання  Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 18.12.2018 «Про створення Інклюзивно-ресурсного центру Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області».

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

12.    Про розгляд листів:

-              Про пересування коштів на заміну покрівлі будинків;

-              Про виділення додаткових коштів для забезпечення безперебійного здійснення перевезень до садових товариств;

-              Про виділення додаткових коштів для забезпечення поточного ремонту вуличної мережі;

-            Про виділення додаткових коштів для проведення капітального ремонту приміщень будівлі по вул. Миру, 24 м. Горішні Плавні Полтавської області.

13.    Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2019 року.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

14.    Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

15.    Різне.