засідання постійної комісії з питань освіти, культури, спорту,

сімї та молоді, соціального захисту та охорони здоров’я,

законності та правопорядку

07 травня 2019                                                                   м. Горішні Плавні
15-00                                                                               Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до рішення 44 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 16.04.2019 «Про реорганізацію Салівської та Келебердянської сільських рад».

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

2.  Про покладання на в.о.старост обов’язків із вчинення нотаріальних дій.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

3.  Про затвердження Положення про старосту.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

4.  Про затвердження Статуту Горішньоплавнівської об’єднаної територіальної громади Полтавської області.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

5.  Про затвердження Регламенту Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області в новій редакції.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

6.  Про затвердження Тимчасового Положення про громадські слухання у Горішньоплавнівській об’єднаній територіальній громаді Полтавської області.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

7.  Про внесення змін до Положення про порядок та умови надання разової грошової допомоги з міського бюджету.

Доповідає: Чернявська Світлана Петрівна – начальник управління соціального захисту населення

8.  Про внесення змін до  рішення тридцять першої сесії сьомого скликання від 23.01.2018 року «Про затвердження положень структурних підрозділів виконкому, виконавчих органів міськради та їх структурних підрозділів в нових редакціях».

9.  Про внесення змін до рішення 40 сесії сьомого скликання   Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 18.12.2018 «Про створення Інклюзивно-ресурсного центру Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області».

Доповідає: Щербина Лілія Олександрівна – начальник відділу освіти

10.  Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 16 жовтня 2018 року «Про ліквідацію Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія».

Доповідає: Василенко Лариса Павлівна – начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

11.  Про затвердження положень про управління охорони здоров’я Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області та його структурних підрозділів в нових редакціях.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – т.в.о. начальника управління охорони здоров’я

12.  Різне.