ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

10 квітня 2019                                                                            м. Горішні Плавні

10-00                                                                                       Мала зала міськради

1.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Григоренком Владиславом Ігоровичем на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

2.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Когут Ольгою Леонідівною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

3.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Скляр Інною Анатоліївною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

4.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Мацик Оксаною Ярославівною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

5.  Про розгляд листів:

-   Про виділення додаткових коштів для розроблення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція вхідної групи STEM – лабораторії СЗОШ №5»;

-   Розгляд розпорядження ПОДА №235 від 02.04.2019 р. та листа УОЗ №02-03/494 від 05.04.2019 р.

6.   Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

7.   Інформація щодо виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Горішні Плавні на 2018 рік.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор  департаменту економічного розвитку та ресурсів виконкому

8.  Різне.