засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

04 квітня 2019                                             м. Горішні Плавні

13-30                                                   Мала зала міськради

1.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Григоренком Владиславом Ігоровичем на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

2.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Когут Ольгою Леонідівною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

3.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Скляр Інною Анатоліївною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

4.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Мацик Оксаною Ярославівною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

5.  Про приватизацію кімнати № 123 в гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

6.  Про приватизацію кімнати № 424 у гуртожитку по вул. Портовій, буд. № 3.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

7.  Про приватизацію кімнат №4, №5 секції №5 гуртожитку по просп. Героїв Дніпра, буд. №30.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

8.  Про відмову у приватизації кімнат №4, №5 секції №12 у гуртожитку по вул. Космонавтів, буд. №5.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

9.  Про визнання майна об’єктами права комунальної власності територіальної громади м. Горішні Плавні та передачу його ПАТ «Полтаваобленерго».

Доповідає: Спорник Олена Олександрівна – в.о. начальника відділу приватизації та обліку комунального майна

Запрошений: Василюк Петро Борисович – директор ДЖКГ

10.   Про визнання майна об’єктом права комунальної власності громади м. Горішні Плавні та передачу його до статутного капіталу КП «СпецЕко».

Запрошений: Карацюба Сергій Олексійович – директор КП «СпецЕко»

11.   Різне.