ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

12 березня 2019                                       м. Горішні Плавні

15-00                                                    Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до рішення тридцять восьмої сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 16 жовтня 2018 року «Про ліквідацію Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія».

Доповідає: Василенко Лариса Павлівна – начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

2.  Про затвердження штатного розпису Центру соціальної підтримки дітей та сімей «Надія».

3.  Про надання згоди на прийняття у власність територіальної громади м. Горішні Плавні Полтавської області службового автотранспорту та передачу його до статутного капіталу Центру ПМСД м. Горішні Плавні.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – т.в.о. начальника управління охорони здоров’я

4.  Про внесення змін до рішення 30 сесії від 19.12.2017 щодо забезпечення житлом окремих категорій громадян.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

5.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Літвіновою Анною Михайлівною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

6.  Про затвердження режиму роботи центру (відділу) надання адміністративних послуг Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Каверзнєва Ріта Олексіївна – начальник центру (відділу) надання адміністративних послуг.

7.  Про затвердження проекту «Реконструкція першої нитки водогону від насосної станції другого водопідйому до насосної станції третього водопідйому у місті Горішні Плавні Полтавської області», що може реалізовуватись за рахунок співфінансування з державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

Доповідає: Пятіна Віта Михайлівна – начальник відділу економічного аналізу і контролю

Запрошений: Ярош Сергій Михайлович – директор КП ВУВКГ

8.  Про затвердження проекту «Реконструкція (улаштування теплоізоляції) будівлі ДНЗ «Сонечко» м. Горішні плавні Полтавської області», що може реалізовуватись за рахунок співфінансування з державного фонду регіонального розвитку у 2020 році.

Запрошений: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

9.  Про внесення змін та доповнень до рішення 40 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області сьомого скликання від 18.12.2018 «Про звільнення від відшкодування витрат на електроенергію та комунальні послуги бюджетних установ та громадських організацій».

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна – начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

10.   Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

11.   Про внесення змін у рішення 41 сесії Горішньоплавнівської міської ради сьомого скликання від 22 січня 2019 «Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2019 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

12.   Про виконання Програми управління боргом міського бюджету м. Горішні Плавні за 2018 рік.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

13.   Інформація про зняття з контролю рішення 30 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради від 19.12.2017 «Про затвердження Програми управління боргом міського бюджету м. Горішні плавні  на 2018 рік».

14.  Про розгляд листів:

-   Про виділення додаткових коштів на поповнення статутного капіталу КП готель «Славутич»;

-   Про виділення коштів КП «Міськсвітло»;

-   Про пересування коштів КП «Рембудсервіс»;

-   Про виділення коштів на виконання Програми забезпечення житлом окремих категорій громадян у м. Горішні Плавні;

-   Про виділення додаткових коштів на закінчення капітального ремонту головного корпусу Горішньоплавнівської міської лікарні у м. Горішні Плавні;

-   Про перерозподіл планових асигнувань;

-   Про внесення змін до переліку об’єктів, які у 2019 році фінансуються за рахунок капітальних вкладень міста.

15.   Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

16.  Різне.