засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

06 березня 2019                             м. Горішні Плавні

13-30                                          Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до рішення 30 сесії від 19.12.2017 щодо забезпечення житлом окремих категорій громадян.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

2.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста Літвіновою Анною Михайлівною на пільгових умовах квартири у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

3.   Про приватизацію кімнати №2, секції №9 гуртожитку по просп. Героїв Дніпра, буд. №30.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

4.  Про приватизацію кімнати №6, секції №9 гуртожитку по просп. Героїв Дніпра, буд. №30.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

5.  Про приватизацію кімнати №320 в гуртожитку по вул. Портова, буд. №1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

6.  Про відмову у приватизації кімнати №2 в секції №8 у гуртожитку по вул. Молодіжній буд.12.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

7.  Про внесення змін до рішення 35 сесії сьомого скликання від 03 липня 2018 «Про створення комунального підприємства «Рембудсервіс» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області».

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна - начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

Запрошені:

Хряпа С.О. – директор КЖРЕП №1

Мельник І.А. – директор КП «Рембудсервіс»

8.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Рембудсервіс».

Доповідає: Пятіна В.М. – начальник відділу економічного аналізу та контролю

9.  Різне.