ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

12 лютого 2019                                            м. Горішні Плавні

15-00                                                        Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до Положення про запровадження бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Горішні Плавні.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

2.  Про затвердження параметрів Бюджету участі міста Горішні Плавні на 2020 рік та прогнозних обсягів на 2021-2022 роки.

3.  Про заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарювання)на території м. Горішні плавні у нічний час.

Доповідає: Золотова Світлана Олегівна – начальник відділу захисту прав споживачів та розвитку споживчого розвитку

4.  Про набуття фахівцем бюджетної сфери міста на пільгових умовах квартири №84 у житловому будинку №7 по вулиці Гірників у місті Горішні Плавні.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

5.  Про затвердження комплексної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2019-2021 роки.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – в.о. начальника управління охорони здоров’я

6.  Про Програму розвитку земельних відносин у м.Горішні Плавні на 2019-2021 роки.

Доповідає: Шкопотко Михайло Михайлович – начальник управління архітектури і містобудування

7.  Про реорганізацію ДЮСШ №1 та ДЮСШ №2.

Доповідає: Карпенко Ольга Олексіївна – в.о. начальника відділу культури

8.  Про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні на 2019 рік.

Доповідає: Карпенко Ольга Олексіївна – в.о. начальника відділу культури

9.  Про затвердження Положення «Про стимулювання талановитих і обдарованих дітей, міських творчих колективів та їх керівників (викладачів), що є переможцями в галузі культури» на 2019 рік.

Доповідає: Карпенко Ольга Олексіївна – в.о. начальника відділу культури

10.  Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Міський Палац культури і творчості» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019 рік.

Доповідає: Карпенко Ольга Олексіївна – в.о. начальника відділу культури

11.   Інформація про зняття з контролю рішення 32 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області від 06.03.2018 року «Про призначення стипендій провідним спортсменам міста Горішні Плавні на 2018 рік».

Доповідає: Карпенко Ольга Олексіївна – в.о. начальника відділу культури

12.   Про розгляд листів:

-   Про виділення додаткових коштів для ДЮСШ №3 на проведення поточного ремонту автобуса.

-   Про внесення змін до переліку об’єктів, які у 2019 році фінансуються за рахунок капітальних вкладень міста;

-   Про виділення додаткових коштів на фінансову підтримку КЖРЕП №1;

13.   Про внесення змін до рішення міської ради від 18 грудня 2018 «Про міський бюджет на 2019 рік».

Доповідає: Говорун Алла Іванівна – начальник фінансового управління

14.  Різне.