ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії з питань економічної політики, бюджету, фінансів, підприємницької діяльності та здійснення регуляторної політики

15 січня 2019                                            м. Горішні Плавні

15-00                                                      Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до показників міського бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна - начальник фінансового управління

2.  Розгляд листів:

-              про пересування коштів на утримання міського парку;

-              про пересування коштів на реконструкцію пішохідної доріжки по вул. Миру;

-              про пересування коштів для забезпечення виконання заходів згідно «Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні  на 2019 - 2023 роки»;

-              про виділення додаткових коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища;

-              про виділення додаткових коштів на фінансову підтримку КВП «Теплоенерго»;

-              про виділення додаткових коштів на відновлення елементів благоустрою внутрішньо квартального проїзду.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор ДЖКГ

3.  Про затвердження переліку одержувачів бюджетних коштів міського бюджету на 2019 рік.

Доповідає: Говорун Алла Іванівна - начальник фінансового управління

4.  Про внесення змін до Плану реалізації Стратегії розвитку міста Горішні Плавні на період 2018-2019 роки.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів виконкому

5.  Про затвердження комплексної програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2019-2021 роки.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – в.о. начальника управління охорони здоров’я

6.  Про затвердження Програми забезпечення виконання рішень суду, здійснення видатків на представництво у судах та витрат виконавчого провадження по Управлінню по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2019-2021 роки.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

7.  Інформація про зняття з контролю рішення 31 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради від 23 січня 2018 року «Про затвердження Програми забезпечення виконання рішень суду, здійснення видатків на представництво у судах та витрат виконавчого провадження по Управлінню по інвестиціях та будівництву Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2018 рік».

8.  Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Дитячий спортивно-оздоровчий центр «Горизонт» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2019-2021 роки.

Доповідає: Стайко Наталія Іванівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

Запрошена: Мартинович Наталія Вікторівна – директор ДСОЦ «Горизонт»

9.  Про внесення доповнення до Додатку 2 рішення 31 сесії 7 скликання міської ради від 23 січня 2018 р. «Про внесення змін до рішень міської ради».

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

10.  Про виділення коштів для надання депутатам міської ради матеріальної допомоги малозахищеним громадянам.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

11.   Інформація про зняття з контролю рішення 30 сесії Горішньоплавнівської міської ради 7 скликання від 19 грудня 2017 р. «Про затвердження Програми підтримки заходів мобілізації та забезпечення територіальної оборони на 2018 рік».

Доповідає: Карпець Неллі Ростиславівна – начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи та охорони праці

12.   Інформація про зняття з контролю рішення 60 сесії 6 скликання Комсомольської міської ради Полтавської області «Про затвердження Програми підтримки КП «Редакція газети «Громадська думка» в частині забезпечення діяльності ЗМІ на 2016-2018 роки»

Доповідає: Терен Тетяна Юріївна – редактор КП «Редакція міської газети «Громадська думка»

13.  Різне.