засідання постійної комісії з питань промисловості,

житлово-комунального господарства, транспорту,

зв’язку та екології

15 січня 2019                                       м. Горішні Плавні

13-30                                                Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2019 - 2023 роки.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

2.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки.

3.  Інформація про зняття з контролю рішення 31 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської  ради від 23.01.2018 року «Про затвердження Програми надання дотації на відшкодування різниці між економічно обґрунтованим тарифом та тарифом, встановленим для населення на проїзд до садових товариств в місті Горішні Плавні на 2018 рік».

4.  Інформація про зняття з контролю рішення 31 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської  ради від 23.01.2018 року «Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2018 рік».

5.  Інформація про зняття з контролю рішення 31 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської  ради від 23.01.2018 року «Про надання дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах території ландшафтного заказника місцевого значення «Лісові озера».

6.  Про затвердження Програми з будівництва (реконструкції) об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2019 – 2021 роки.

Доповідає: Кравченко Олександр Михайлович – начальник управління по інвестиціях та будівництву

7.  Інформація про зняття з контролю рішення 31 сесії 7 скликання Горішньоплавнівської міської ради від 23.01.2018 року «Про затвердження Програми Будівництва об’єктів комунальної власності міста Горішні Плавні на 2018 рік».

8.  Різне.