засідання постійної комісії з питань комунальної власності та приватизації

10 січня 2019                     м. Горішні Плавні

13-30                               Мала зала міськради

1.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Архітектура і кадастр».

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

2.  Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства готелю «Славутич».

3.   Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального виробничого підприємства «Теплоенерго» м. Горішні Плавні.

4.  Про затвердження нової редакції статуту КП «СпецЕко».

5.  Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства Про затвердження розміру статутного капіталу та нової редакції статуту комунального підприємства «Горішньоплавнівська госпрозрахункова поліклініка».

6.   Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Дудник Віктор Олексійович – в.о. начальника управління охорони здоров’я

7.  Про приватизацію кімнати №635 в гуртожитку по вул. Портовій, буд. №1.

Доповідає: Киричок Інна Олександрівна – начальник житлового відділу

8.  Про прийняття у власність територіальної громади м. Горішні Плавні об’єктів соціальної інфраструктури від благодійного фонду «Полтавського гірничо-збагачувального комбінату».

Доповідає: Волокита Світлана Аркадіївна - начальник відділу приватизації та обліку комунального майна

Запрошені:

Хряпа Сергій Олександрович – директор КЖРЕП №1

Прокопенко Тетяна Василівна – директор КЖЕП №4

9.  Про передачу майна до статутного капіталу КП «Міськсвітло».

Доповідає: Василюк П.Б. – директор департаменту ЖКГ

10.  Різне.