засідання виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради

17 грудня 2018 року                                                  Горішньоплавнівська міська рада

13.00.                                                                       малий зал

1. 13.00. – 13.45. ПИТАННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ:

1.1. 13.00. – 13.35. Про схвалення проекту міського бюджету на 2019 рік.

Доповідає: Муха Ю.М. – заступник міського голови

Говорун А.І. – начальник фінуправління

Артемчик І.М. – заступник начальника фінуправлння

Щербина Л.О. – начальник відділу освіти

Кравченко О.М. – начальник УпІБ

Зеленська І.І. – начальник відділу культури, спорту і туризму

Шкопотко М.М. – в.о. начальника УА і М

Чернявська С.П. – начальник УСЗН

Стайко Н.І. – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності

Василенко Л.П. - начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

1.2. 13.35. – 13.45. Про схвалення проекту Програми економічного і соціального розвитку міста Горішні Плавні на 2019 рік.

Доповідає: Овчиннікова О.В. – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

Запрошуються:

Пятіна В.М. – начальник відділу економічного аналізу та контролю департаменту економічного розвитку та ресурсів

Щербина Л.О. – начальник відділу освіти

Зеленська І.І. – начальник відділу культури, спорту і туризму

Чернявська С.П. – начальник УСЗН

Василенко Л.П. - начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

2. 13.45. – 13.55. ПИТАННЯ ГУМАНІТАРНОГО та СОЦІАЛЬНОГО НАПРЯМКІВ:

2.1. 13.45. – 13.50. Про дозвіл на здійснення правочину стосовно житла малолітньої дитини ***, 26.09.2014 р.н.

Доповідає: Василенко Л.П. – начальник служби у справах дітей, сім’ї та молодіжної політики

2.2. 13.50. - 13.55. Про надання допомоги на поховання.

Доповідає: Чернявська С.П. – начальник УСЗН

3. 13.55. – 14.05. ПИТАННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА:

13.55. – 14.00. Про затвердження Методичних рекомендацій щодо процедури передачі багатоквартирного будинку з управління одного управителя в управління іншого управителя або ОСББ.

Доповідає: Рубан Н.В. – головний спеціаліст відділу благоустрою і житла департаменту ЖКГ

Хряпа С.О. – директор КЖРЕП № 1

Прокопенко Т.В. – директор КЖРЕП № 4

14.00. – 14.05. Про передачу витрат на баланс ДЮСШ №3.

Доповідає: Василюк П.Б. – директор департаменту ЖКГ

Запрошуються:

Михайлик В.В. – директор КП «Міськсвітло»

4. 14.05. – 14.35. ПИТАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ,

МАЙНОВИХ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ:

4.1. 14.05. – 14.20. Про результати фінансово-господарської діяльності КП «Архітектура і кадастр» за 9 місяців 2017 року.

Доповідає: Питулько А.В. – директор КП «Архітектура і кадастр»

Овчиннікова О.В. – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

4.2. 14.20. – 14.30. Доповідає: Овчиннікова О.В. – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

4.2.1. Про списання основних засобів з балансу КВП «ТЕ» м. Горішні Плавні».

Запрошується:

Сніжко П.І. – в.о. директора КВП «ТЕ» м. Горішні Плавні».

4.2.2. Про списання автотранспортного засобу з балансу Центру ПМСД м. Горішні Плавні.

Ковпак А.В. – головний лікар Центру ПМСД

4.2.3. Про списання основних засобів з балансу ДНЗ «Росинка».

Запрошується:

Оськіна І.Ф. – завідувач ДНЗ «Росинка»

4.2.4. Про безоплатну передачу автотранспортного засобу на баланс КП «Міськсвітло».

Ковпак Ю.В. – начальник УОЗ

Михайлик В.В. – директор КП «Міськсвітло»

4.2.5. Про надання в безоплатне строкове користування майна, яке перебуває на балансі ДЮСШ № 3.

Шафоростов А.К. – директор ДЮСШ № 3

4.2.6. Про надання громадській організації «Футбольний клуб «Гірник-спорт» у безоплатне строкове користування нерухомого майна, яке перебуває у комунальній власності.

Чирочка В.В. – директор ДЮСШ № 1

Шафоростов А.К. – директор ДЮСШ № 3

Каплун Т.Є – директор футбольного клубу «Гірник-спорт»

4.2.7. Про надання в безоплатне строкове користування майна, яке перебуває на балансі виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

4.2.8. Про надання в безоплатне строкове користування нерухомого майна, яке перебуває на балансі у комунальній власності, організаціям та установам на 2019 рік.

4.3. 14.30. – 14.35. Доповідає: Киричок І.О. – начальник житлового відділу департаменту економічного розвитку та ресурсів

4.3.1. Про розгляд житлових питань.

4.3.2. Про службове жиле приміщення.

4.3.3. Про надання жилих приміщень у безоплатне строкове користування.

5. 14.35. – 14.40. ПИТАННЯ АРХІТЕКТУРИ ТА МІСТОБУДУВАННЯ:

Доповідає: Шкопотко М.М. – в.о. начальника УА і М

5.1. Про переведення садового будинку, розташованого в міській громадській організації садовому товаристві «Урожай», у житловий будинок № *** по вул Соборній, 117, у місті Горішні Плавні.

5.2. Про дозвіл на оформлення документів на збудовані гаражі.

5.3. Про взяття на облік нерухомого майна громадянина ***.

6. 14.40. – 14.45. Про затвердження Положення про матеріальне стимулювання службових осіб, які складають протоколи про адміністративні правопорушення.

Доповідає: Караманець Т.І. – головний спеціаліст юридичного відділу

7. 14.45. – 14.50. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчим комітетом Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Таран О.П. – начальник юридичного відділу

8. 14.50. - 14.55. Про затвердження Плану роботи виконавчих органів Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2019 рік.

Доповідає: Поденежна В.М. – начальник відділу організаційної роботи, документування та контролю

9. 14.55. Різне.