засідання постійної комісії з питань промисловості,

житлово-комунального господарства, транспорту,

зв’язку та екології

11 грудня 2018                                                  м. Горішні Плавні

13-30                                                             Мала зала міськради

1.  Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2018 рік.

Доповідає: Василюк Петро Борисович – директор департаменту житлово-комунального господарства

2.  Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Горішні Плавні на 2019 – 2023 роки.

3.  Про внесення змін до Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в місті Горішні Плавні на 2016-2020 роки.

4.  Про затвердження Програми підтримка співвласників багатоквартирних будинків м. Горішні Плавні на 2019-2022 роки.

5.  Про надання дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах території ландшафтного заказника місцевого значення «Лісові озера».

6.  Про внесення змін до рішення 36 сесії Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 7 скликання від 21.08.2018 «Про затвердження переліку ОСББ, яким надаватиметься відшкодування частини суми (тіла) кредитних коштів, що залучені ними на провадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації житлових будинків».

7.  Про погодження інвестиційної програми комунального виробничого підприємства «Теплоенерго» м. Горішні Плавні на 2019 рік.

Доповідає: Овчиннікова Ольга Віталіївна – директор департаменту економічного розвитку та ресурсів

Запрошений: Павленко Іван Олексійович – заступник директора по інвестиціям

8.  Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Горішньоплавнівської міської ради на 2019 рік.

Запрошений: Ярош Сергій Михайлович – директор КП ВУВКГ

9.  Про внесення змін до Регламенту Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Доповідає: Таран Олена Петрівна – начальник юридичного відділу

10.  Про затвердження плану роботи Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області на 2019 рік.

Доповідає: Марченко Інна Анатоліївна – начальник відділу організаційного забезпечення діяльності міської ради

11.  Різне.